Locuri de munca la Crilelmar Targu Jiu
5 aprilie 2019
Angajez persoana procesare comenzi
9 aprilie 2019
Arata toate

Angajam Tehnician Automate de Cafea

• DESCRIERE JOB
Candidatul ideal
• Studii medii (liceu, scoala profesionala)
• Posesor permis auto, categ. B
• Iti place sa “surubaresti” si sa rezolvi probleme
• Esti curios.
Descrierea jobului
Ce vei face:
• Vei reviziona aparatele pentru prepararea bauturilor calde
• Vei instala si vei urmari functionarea corecta a aparatelor instalate la clienti
• Vei efectua igienizarea aparatelor
• Vei asigura instruirea clientilor in ceea ce priveste utilizarea corecta a aparatelor
• Vei remedia defectiunile aparute la aparatele instalate la clientii companiei
• Vei alimenta cu materie prima si materiale consumabile aparatele conform planificarii sau la solicitarea clientilor

Ce iti oferim noi:
• Instruire tehnica de specialitate
• Un loc de munca intr-o companie in plina expansiune
• Pachet salarial atractiv: salariu motivant, recunoasterea si recompensarea vechimii in companie,
• Posibilitatea de dezvoltare si promovare

Esti interesat?
Aplica cu CV pe Olx sau mail

Descrierea companiei: Plus Café opereaza automate de cafea in judetul Gorj fiind partener Tchibo Coffee Services